17541

Hakkımızda

Casper Kocaeli Yetkili  Servisi Albay  Bilgisayar ve Güvenlik kamera sistemi hizmetleri bilgi işlem sektörünüzde ileri teknoloji ürünlerine olan ihtiyacı karşılamak ve gerçek anlamda satış sonrası hizmet vermek için 1997 yılında kuruldu..
 
Albay  Bilgisayar  aynı zamanda büro makineleri konusunda müşterilerine etkili ve sınırsız çözümler sunmaktadır. Şirketimizin birinci ilkesi satış sonrası müşteri memnuniyetidir. Marka Bağımsız, Hp, Casper, Exper, Canon, Epson, Aidata, Samsung, Xerox, Toplama Makineleriniz gibi ürünlerinize  Kocaeli genelinde servis ve satış hizmeti vermektedir.
 
Misyonumuz "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" olup; Müşterilerimizin satın aldıkları ürünleri  Testlerinin yapılarak teslim edilmesi, Kullanıcıya yönelik ürün eğitimlerinin verilmesi, Kullanıcı ihtiyacına göre yapılandırılması, ürünlerin ömürlerini uz
atmak ve çalışır halde tutmak için bakım onarım yapılması, Telefon, elektronik posta, uzaktan erişim ve yerinde müdahale ile müşterimize ihtiyaç duydukları teknik desteği sağlamaktır. Yenilikçi yapısı, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı çalışmalarıyla, kendini sürekli geliştirmekte olan firmamız, konusunda müşterilerine sınırsız çözümler sunmakta
dır
 
        Albay  Bilgisayar müşterileri ile işbirliğiyle, bilgisayar satış ve teknik servis hizmetlerinde müşterilerine sağlamış olduğu dokümantasyon çözümleriyle sektördeki lider konumunu korumayı başarmıştır.
 
        Albay  Bilgisayar  bu başarısının arkasında; “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesine vermiş olduğu önem, geniş ürün yelpazesi ,yaygın satış kanalları ve satış sonrası güçlü teknik servis ağı yer almaktadır. Firma olarak misyonumuz, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ile yolumuza devam ederek, hizmetini verdiğimiz, Dünya çapında kalitesi ispatlanmış markaları ve ekibimizle beraber, müşterilerimize en hızlı şekilde en son teknoloji ve çözümleri sunmaktır.